Szukasz dobrej pizzerii w Nowej Hucie? Znalazłeś! ZAmów w MAgic Pizza

Polecamy Pizzę Hokus Pokus z 5 dowolnymi składnikami

Jesteś mieszkańcem Nowej Huty złaknionym oryginalnych smaków? Często przebywasz w tej okolicy i zastanawiasz się, gdzie można tutaj smacznie zjeść? Pizza jest daniem, którego nigdy nie odmawiasz? Oferta Pizzerii Magic Pizza jest stworzona idealnie dla Ciebie. Każda nasza pizza skrywa w sobie odrobinę magii. Przenieś się z naszą pizzą do krainy czarów. Zamów pizzę online lub telefonicznie, a wyczarujemy na pewno coś pysznego.

Najczęściej zamawiane pizze w dzielnicy Krakowa Nowa Huta

Nie możesz się zdecydować co wybrać z naszego menu? Oferta jest na tyle bogata, że faktycznie wybór jest utrudniony. Specjalnie dla Ciebie przygotowaliśmy zestawienie najpopularniejszych pizz w naszym lokalu:
  • Pizza Hokus Pokus - sos pomidorowy, ser w brzegach, 5 dowolnych składników, ser mozzarella, oregano
  • Pizza Abracadabra - os pomidorowy, 10 dowolnych składników
  • Pizza Caprese (na cienkim cieście) - sos pomodori pelati, pomidor, pesto bazyliowe, mozzarella fior di latte
  • Pizza Prosciutto di Parma (na cienkim cieście) - sos pomodori pelati, szynka parmeńska, rukola, parmezan, mozzarella fior di latte.

Jak złożyć zamówienie na dostawę pizzy do Nowej Huty w Krakowie?

Możesz wybrać jedną z powyższych propozycji lub wybrać coś zupełnie innego. Przejdź do naszego menu na stronie: magicpizzakrakow.com/restauracja/magic-pizza-krakow. Wybierz coś dla siebie, wybierz metodę płatności, adres dostawy i oczekuj na realizację zamówienia. Zapraszamy do skorzystania z oferty Pizzerii Magic Pizza.