Zamów pizzę z dostawą w Krakowie

Z naszych obserwacji wynika, że większość mieszkańców Krakowa najczęściej zamawia pizzę z dowozem do wybranej lokalizacji. W naszej Pizzerii najczęściej zamawianą pizzą z dowozem jest Pizza El Matador. Po zamówieniu pizzy przez klienta dokładamy wszelkich starań, aby zrealizować dostawę jak najszybciej. Wiemy, że zimna pizza nie jest tak dobra jak gorąca, dlatego też robimy wszystko, co w naszej mocy, aby dostawa zajęła jak najkrótszy czas.

Pizza na dowóz Kraków - wystarczy parę kliknięć

Pizzę z naszej Pizzerii zamówisz w prosty sposób przez stronę internetową lub aplikację dostępną na urządzenia mobilne. Na początku wybierz z menu na stronie https://www.magicpizzakrakow.com/restauracja/magic-pizza-krakow ulubioną pizzę, podaj metodę płatności i zrealizuj zamówienie. Następnie czekaj już tylko na dostawę. Dostarczamy posiłki do godziny 22, a w weekendy nawet do północy, dlatego nawet nocny wilczy głód w pracy lub po imprezie będzie Ci niestraszny. Możliwość zamawiania pizzy na dowóz jest bardzo wygodna. Zamów pizzę z dowozem w Magic Pizza, a nie pożałujesz!
pizza na dowz

Bezpieczna dostawa pizzy w Krakowie

W trosce o Twoje bezpieczeństwo wprowadziliśmy opcję Dostawa bez kontaktu. Wybierając tę opcję, masz pewność, że kurier zostawi pizzę pod Twoimi drzwiami i nie będziesz musiał mieć z nim żadnego kontaktu. Wybierając dostawę bez kontaktu, ograniczasz ryzyko swoje i dostawcy. Wystarczy w sekcji "Jak otrzymać jedzonko" zaznaczyć opcję dostawa bez kontaktu. Z nami możesz czuć się bezpiecznie.